Neodteká, zapácha alebo máte iné problémy s odtokmi? Strachujete sa o stav kanalizácie a hrozí vám vytopenie? Nenechajte sa obmedzovať a využite profesionálne krtkovanie Šamorín za najnižšie ceny aj spolu s ďalšími dodatočnými službami! Ponúkame vám nielen krtkovanie v Šamoríne, ale aj čistenie potrubia, inštalatérske práce a monitoring potrubia profesionálnou technikou. Garantujeme vám nielen vysokú kvalitu služieb, ale aj extra priaznivú cenu a rýchlosť.

Krtkovanie Šamorín a okolie

Problémy s potrubím môžu ľahko spôsobiť havarijnú situáciu, ktorá ochromí prevádzku vašej firmy či fungovanie domácnosti. Uvedomujeme si, že ak vám hrozia materiálne škody a vaše bežné fungovanie je obmedzené, nie je času nazvyš. Krtkovanie v Šamoríne a okolí ponúkame nielen za výhodných podmienok, ale aj extra rýchlo. Stačí sa nám ozvať a kamkoľvek v Šamoríne a jeho priľahlom okolí ochotne prídeme.

Nemusíte sa obávať o to, koľko stojí krtkovanie! Ak hľadáte krtkovanie Šamorín za najlepšie ceny, práve ste ho našli! Sme pre vás k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni aj v týchto lokalitách:

Veľký Meder, krtkovanie Dunajská Streda, krtkovanie Gabčíkovo, Baka, Báč, Blahová, Čakany, Bellova Ves, Blatná na Ostrove, Boheľov, Bodíky, Dolný Bar, Dobrohošť, krtkovanie Hubice, Dolný Štál, Dunajský Klatov, Holice, Horná Potôň, Horný Bar, Jahodná, Janíky, Vydrany, Zlaté Klasy, Vojka nad Dunajom, Vrakúň, Vieska, Veľká Paka, Trnávka, Veľké Blahovo, Lúky, Povoda, Patáš, Sap, Topoľníky, Trstená na Ostrove, Rohovce, Život, Okoč, Oľdza, Medveďov.

Ak máte záujem o krtkovanie v Šamoríne, kontaktujte nás, no rovnako sa na nás môžete spoľahnúť ak potrebujete:

krtkovanie v samorine

✔️ Prebíjanie odpadu Šamorín

✔️ Čistenie kanalizácie

✔️ Monitoring potrubia

✔️ Trasovanie potrubia

✔️ Inštalatérske práce

✔️ Výkopové práce

✔️ Servis domových čističiek

✔️ Servis prečerpávajúcich staníc

cistenie kanalizacie samorin

Ako zistíte, že potrebujete krtkovanie Šamorín?

Problémy s potrubím majú rôzne prejavy. Niekedy sa objavujú iba občas, no ak pretrvávajú a nepomáhajú ani voľne dostupné čistiace prípravky, je to neklamný znak toho, že potrebujete profesionálne krtkovanie Šamorín. Ako sa problémy s potrubím prejavujú? Najčastejšími prejavmi sú: pomalé odtekanie vody, zápach z výlevky, neúčinné splachovanie, hromadenie vody vo WC, vlhnutie steny v okolí umývadla, neodtekajúca voda z vane, bublanie vody v dreze.

Ak sa ktorýkoľvek z prejavov vyskytuje, je zrejmé, že skôr či neskôr budete potrebovať krtkovanie Šamorín. Aby sa problémy ešte nezhoršovali, prípadne nespôsobili havarijný stav, nemali by ste otáľať s ich riešením.

Čistenie kanalizácie Šamorín profesionálne a za najnižšie ceny

Krtkovanie, čistenie kanalizácií a prebíjanie odpadu je jednoznačne prácou pre profesionálov. Vyžaduje si totiž nielen drahú a kvalitnú techniku, ale predovšetkým dlhoročné skúsenosti, ktoré sa nedajú nahradiť „zaručenými tipmi“ z internetu či rôznymi domácimi radami.

Non-stop krtkovanie Šamorín vám ponúkame so zárukou, že váš problém naozaj vyriešime. Jednoduchšie prípady prepchávania odpadu sme schopní zvládnuť už v priebehu desiatok minút, bežné čistenie kanalizácií potom maximálne v priebehu pár hodín. Krtkovanie Šamorín vám ponúkame za bezkonkurenčne najnižšie ceny, nečakajú na vás žiadne skryté poplatky a ani poplatky v rámci mesta Šamorín za dopravu. U nás hneď zistíte, koľko stojí krtkovanie, pretože pred vami nepotrebujeme nič zatajovať.

Krtkovanie a čistenie odpadov Šamorín (nielen) pre domácnosti a firmy

Problémy s potrubím môže mať naozaj každý. Či už bývate v novostavbe, starom dome, alebo máte firmu či prevádzkujete reštauráciu. Uvedomujeme si, že krtkovanie Šamorín je službou pre každého a často na riešenie nezostáva veľa času. Sme preto pripravení vám pomôcť, nech už ide o akýkoľvek objekt či akokoľvek zložitú situáciu.

Sme tu skrátka pre každého, kto potrebuje čistenie kanalizácie, čistenie potrubia, prebíjanie odpadu či monitoring potrubia. Naše služby poskytujeme nielen bežným domácnostiam, ale aj firmám, reštauračným, priemyselným a komerčným prevádzkam, rovnako ako aj školám či celým obciam. Hrdo sa môžeme pochváliť prípadmi, kedy sme profesionálnym čistením kanalizácie pomohli celým uliciam.

Krtkovanie Šamorín a ešte omnoho viac

Hoci krtkovanie Šamorín je spomedzi nášho portfólia služieb najžiadanejšou službou, spoľahnúť sa na nás môžete aj v ďalších prípadoch. S profesionálnou technikou riešime nielen problémy s odtokom, potrubím a upchatou či znečistenou kanalizáciou, ale dokážeme sa postarať aj o bezproblémovú prevádzku čističiek a prečerpávajúcich staníc.

Zároveň dokážeme presne zistiť, v akom stave je potrubie, vďaka monitorovacej technike. Medzi našimi službami preto nemôže chýbať monitoring potrubia a tiež trasovanie potrubia. Napokon, ak problém spočíva práve v potrubí, ich príčina býva často skrytá dovtedy, kým neprídeme s našou monitorovacou technikou a neodhalíme to, čo by vám možno mesiace či roky zostalo skryté.

Krtkovanie Šamorín tým najvhodnejším spôsobom

Krtkovanie a čistenie kanalizácií sa dá vykonať rôznymi spôsobmi. Vždy záleží od konkrétnej situácie, čo je ďalší argument, prečo sa oplatí uprednostniť profesionálov. Vždy vedia totiž vybrať ten najúčinnejší a najlepší spôsob krtkovania vzhľadom na konkrétnu situáciu a podmienky. Krtkovanie v Šamoríne a okolí vykonávame predovšetkým dvomi spôsobmi – vysokotlakovým čistením a elektromechanickým čistením. Každý z týchto spôsobov čistenia potrubia má svoje nepopierateľné výhody.

Krtkovanie a súvisiace činnosti však nemusíte študovať, na základe našich vedomostí a skúseností vyberieme vždy ten najlepší spôsob.

Vysokotlakové čistenie kanalizácie v Šamoríne

Kam nemôžu nástroje či ľudská ruka, tam sa dostane voda pod vysokým tlakom! Tak by sme mohli v skratke charakterizovať vysokotlakové čistenie kanalizácie. Je považované za ten najlepší spôsob čistenia kanalizácie na trhu, a to celkom oprávnene. Výhodou krtkovania vodou pod vysokým tlakom je veľká čistiaca sila bez potreby vstupu do domácností.

Vysokotlakové čistenie kanalizácie vykonávame špičkovým strojom od firmy Rioned so silou 150 bar, 55 l/min. Stroj je zabudovaný vo vozidle a má dosah čistiacich hadíc až 70 m. Vďaka tomu si s čistením potrubia hravo poradíme aj v ťažko dostupných miestach. Tento spôsob krtkovania potrubia zvládneme vykonať nástavcami od priemeru DN75 až DN300.

Nie je však krtkovanie ako krtkovanie. Vysokotlakové čistenie potrubia sa nedá využiť za každých okolnosti. Krtkovanie pod vysokým tlakom nie je možné využívať vtedy, ak hrozí vytopenie priestorov – teda napríklad v bytoch. V týchto prípadoch ponúkame iný spôsob krtkovania, a tým je elektromechanické čistenie kanalizácie Šamorín. Aj o tomto spôsobe krtkovania vám povieme viac!

Elektromechanické krtkovanie Šamorín

Elektromechanické krtkovanie využívame všade, kde nie je možné použiť čistenie kanalizácie vysokotlakovým čističom – či už z dôvodu priestorových obmedzení alebo čisto z praktických dôvodov. Zároveň, elektromechanické krtkovanie je ale veľmi častým spôsobom, ktorý uprednostňujeme pri jednoduchších prípadoch. Ak vám neodteká kuchynský drez, alebo umývadlo či vaňa v byte, s najväčšou pravdepodobnosťou uprednostníme práve elektromechanické krtkovanie, ktoré bude spoľahlivým riešením vášho problému.

Princíp elektromechanického čistenia kanalizácie spočíva vo využití elektromotora s napájacími špirálami a vymeniteľnými nadstavcami. S nim dokážeme vyčistiť aj atypicky tvarované potrubia a dostať sa do všetkých ťažko dostupných zákutí potrubného systému. Elektromechanické krtkovanie vykonávame kvalitnými strojmi, na ktoré sa môžeme vždy maximálne spoľahnúť a vám tak garantovať tie najlepšie výsledky. Práve preto na dokonalé vyčistenie kanalizácie používame výlučne stroje od firmy Rothenberger a Rigid. K elektromechanickému čisteniu dochádza vďaka rotácii špirály spolu s využitím konkrétneho nadstavca v kanalizačnom potrubí. Hravo si tak poradíme napríklad aj s 90° kolenami!

Krtkovanie v Šamoríne efektívne a lacno? Pridajme ešte monitoring a trasovanie potrubia

O tom, že zoznam našich služieb neobsahuje iba krtkovanie Šamorín už viete. Prečo ale odporúčame aj monitorovanie aj trasovanie potrubia? Dôvod je jednoduchý, vďaka tejto službe totiž odhalíte všetky zákutia odpadového potrubia a objavíte aj to, čo by vám takmer určite zostalo skryté.

Vďaka monitoringu potrubia presne zistíte, v akom stave sú potrubné rúry, či je potrebná rekonštrukcia, prípadne či sa oplatí investovať do výkopových prác. Na monitoring potrubia používame najmodernejšie nástroje, s ktorými sa dostaneme úplne všade a vám tak môžeme poskytnúť cenné video zábery a odborné posúdenie. Nielenže vďaka monitoringu môžete skontrolovať kvalitu samotného krtkovania, ale pri zložitejších problémoch môžete zároveň prijímať tie správne rozhodnutia a popri tom aj ušetriť množstvo času a peňazí.

Spoľahnite sa na trasovanie a monitorovanie potrubia Šamorín, ktoré vám poskytne odpovede na všetky vaše otázky súvisiace s kanalizáciou a odpadovým potrubím.

Frézovanie potrubia a krtkovanie v Šamoríne

Krtkovanie Šamorín, monitoring potrubia a ešte? Medzi našimi službami nechýba ani frézovanie potrubia, pri ktorom využívame aj vysokotlakové a rovnako aj elektromechanické krtkovanie. Používame tiež špeciálne nástavce na frézovanie, ktoré hravo odstránia napríklad prerastajúce korene či iné pevné nečistoty v potrubnom systéme. Precízne vyčistenie potrubia ešte dodatočne odporúčame skontrolovať pomocou špeciálnych monitorovacích nástrojov. Týmto spôsobom dokážeme aj zanedbanému potrubiu prinavrátiť jeho pôvodné vlastnosti.

Inštalatérske práce Šamorín

Okrem čistenia potrubia a prebíjania odpadov Šamorín ponúkame v okolí mesta aj inštalatérske práce. Nechajte na nás:

 • Rozvody kanalizácie
 • Montáž sanity
 • Kanalizačné prípojky
 • Výkopové práce
montaz sanity
Neviete si už rady a dostupné čistiace prostriedky vám nepomohli? Neváhajte zavolať nonstop krtkovanie Šamorín!

Plánujete krtkovanie Šamorín? Objednajte sa vopred na termín, ktorý vám vyhovuje!

Rozumieme, že krtkovanie Šamorín vám nemusí vždy prísť vhod a tiež, že máte množstvo iných starostí a povinností. Umožňujeme preto objednať si krtkovanie Šamorín na presne stanovený čas, ktorý si sami určíte. Stačí nás kontaktovať a dohodnúť si detaily. Na krtkovanie a ďalšie nami poskytované služby nikdy nemeškáme!

Sme vám k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni a samozrejme aj cez sviatky. Kontaktujte nás, zistite koľko stojí krtkovanie Šamorín a dohodnite si svoj termín ešte dnes!

Kontaktujte nás

  AB Krtkovanie Non-Stop
  Šamorín
  +421 940 367 897
  +421 904 974 967

  nonstopkrtkovanie@gmail.com

  Prečítajte si referencie