Krtkovanie, čistenie kanalizácií a odpadov Trnava, monitoring potrubia, čistenie potrubia a inštalatérske práce vám za tie najlepšie ceny ponúkame aj v týchto lokalitách: Bíňovce, Bohdanovce nad Trnavou, Boleráz, Biely Kostol, Brestovany, krtkovanie Bučany, Buková, Borová, Dechtice, krtkovanie Cífer, Dlhá, Dobrá Voda, Dolná Krupá, Dolné Dubové, Dolné Lovčice, krtkovanie Dolné Orešany, Horné Dubové, Horné Orešany, Horná Krupá, Hrnčiarovce nad Parnou, krtkovanie Jaslovské Bohunice, Kátlovce, Košolná, Križovany nad Dudváhom, krtkovanie Malženice, Naháč, Opoj, Pavlice, Radošovce, Ružindol, Slovenská Nová Ves, krtkovanie Smolenice, Suchá nad Parnou, krtkovanie Šelpice, Lišonec, Šúrovce, Trstín, Vlčkovce, krtkovanie Špačince, Zavar, Zeleneč, krtkovanie Voderady, Zvončín, Majcichov, krtkovanie Nové Mesto nad Váhom.

Čistenie kanalizácie Trnava za najnižšie ceny

Sme miestna firma s dlhoročnými skúsenosťami, profesionálnou technikou na krtkovanie a čistenie odpadov v Trnave. Ponúkame vám nonstop krtkovanie v Trnave a okolí za bezkonkurenčné ceny, navyše vždy rýchlo a spoľahlivo. Dopravu máte u nás zdarma, takže neplatíte nič navyše! Krtkovanie, čistenie odpadov a opravy v kanalizácií sme vykonávali už aj pre školy, firmy a rôzne priemyselné prevádzky. 

Krtkovanie a čistenie odpadov Trnava

Sme tu pre všetkých, ktorých trápia problémy s odtokom, potrubím, kanalizáciou, čističkami a prečerpávajúcimi stanicami. Nechajte sa aj vy presvedčiť našim skúseným tímom s dlhoročnými skúsenosťami s čistením potrubí, odpadov a kanalizácií – sme nonstop pripravení na to, aby sme vám pomohli!

 • Krtkovanie Trnava
 • Čistenie kanalizácie
 • Monitoring potrubia
 • Trasovanie potrubia
 • Inštalatérske práce
 • Výkopové práce
 • Servis domových čističiek
 • Servis prečerpávajúcich staníc
krtkovanie trnava

Krtkovanie Trnava

Vysokotlakové čistenie kanalizácie

Vysokotlakové čistenie je považované za ten najlepší spôsob čistenia kanalizácie na trhu. Jeho výhodou je veľká čistiaca sila bez potreby vstupu do domácností. Vysokotlakové čistenie vykonávame špičkovým strojom od firmy Rioned so silou 150 bar, 55 l/min. Stroj je zabudovaný vo vozidle a má dosah čistiacich hadíc až 70 m. Vďaka tomu si hravo poradí aj v ťažko dostupných miestach. Toto krtkovanie slúži od priemeru DN75 až DN300.

Vysokotlakové čistenie nie je možné využívať v prípadoch, ak hrozí vytopenie priestorov, to je zároveň jedinou nevýhodou tohto spôsobu čistenia. Pre tieto prípady vám ale ponúkame iný spôsob krtkovania, ktorým je elektromechanické čistenie kanalizácie Trnava.

Elektromechanické čistenie kanalizácie

Elektromechanické čistenie kanalizácie sa využíva všade tam, kde nie je možné použiť vysokotlakové čistenie kanalizácie. Princíp elektromechanického čistenia kanalizácie spočíva vo využití elektromotora s nadpájacími špirálami a vymeniteľnými nadstavcami. Na dokonalé vyčistenie kanalizácie používame výlučne stroje od firmy Rothenberger a Rigid. K elektromechanickému čisteniu dochádza vďaka rotácii špirály + využití konkrétneho nadstavca v kanalizačnom potrubí. Hravo si tak poradíme aj s 90° kolenami!

Monitoring a trasovanie potrubia

Okrem čistenia potrubia ponúkame aj monitoring a trasovanie. Slúži na odhalenie poškodenej kanalizácie a jej presnú lokalizáciu. Vďaka monitoringu a trasovaniu potrubia vieme vždy presne určiť rozsah a spôsob poškodenia kanalizácie.

Frézovanie potrubia a krtkovanie Trnava

Pri frézovaní potrubia a krtkovaní je možné využiť obe metódy čistenia, vysokotlakové aj elektromechanické krtkovanie, keďže disponujú frézovacími nadstavcami. Pri frézovaní potrubia určite odporúčame používať monitoring, čím je možné dosiahnuť jeho precízne vyčistenie.

Inštalatérske práce

 • Rozvody kanalizácie
 • Montáž sanity
 • Kanalizačné prípojky
 • Výkopové práce

Neviete si už rady a dostupné čistiace prostriedky vám nepomohli? Neváhajte zavolať nonstop krtkovanie Trnava!

Alebo sa chcete objednať na termín, ktorý vám vyhovuje?

Sme vám k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni, samozrejme aj cez sviatky

Volajte:
+421 940 367 897
+421 904 974 967

Kontaktujte nás

  AB Krtkovanie Non-Stop
  Trnava
  0940 367 897
  0904 974 967
  nonstopkrtkovanie@gmail.com