Krtkovanie, čistenie kanalizácií a odpadov Dunajská Streda, monitoring potrubia, čistenie potrubia a inštalatérske práce vám za tie najlepšie ceny ponúkame aj v týchto lokalitách: krtkovanie Šamorín, Báč, Bodíky, Bellova Ves, Dolný Bar, Čenkovce, Dunajský Klatov, krtkovanie Hubice, Horná Potôň, Kostolné Kračany, Janíky, krtkovanie Kvetoslavov, Lúč na Ostrove, Malé Dvorníky, Michal na Ostrove, Ohrady, Potônské Lúky, Orechová Potôň, SAP, krtkovanie Topoľníky, Trstená na Ostrove, Vojka nad Dunajom, Veľké Dvorníky, Zlaté Klasy, krtkovanie Kolárovo, Baka, Blahová, Boheľov, Dolný Štál, Čiližská Radvaň, krtkovanie Gabčíkovo, Hviezdoslavov, Horné Mýto, Jurová, Kyselica, Kráľovičove Kračany, Macov, Medveďov, Ňárad, Okoč, Povoda, Padáň, Trhová Hradská, Veľký Meder, Veľká Paka, Vrakuň, Baloň, Blatná na Ostrove, Dobrohošť, Čakany, Horný Bar, Holice, Jahodná, krtkovanie Lehnice, Kľučovec, Kútniky, Mad, Vydrany, Vieska, Veľké Blahovo, Trnávka, Rohovce, krtkovanie Štvrtok na Ostrove, Pataš, Oľdza, krtkovanie Rajka, Nový Život, Mierovo.

Čistenie kanalizácie Dunajská Streda za najnižšie ceny

Sme miestna firma s dlhoročnými skúsenosťami, profesionálnou technikou na krtkovanie a čistenie odpadov v Dunajskej Strede. Ponúkame vám nonstop krtkovanie v Dunajskej Strede a okolí za bezkonkurenčné ceny, navyše vždy rýchlo a spoľahlivo. Dopravu máte u nás zdarma, takže neplatíte nič navyše! Krtkovanie, čistenie odpadov a opravy v kanalizácií sme vykonávali už aj pre školy, firmy a rôzne priemyselné prevádzky.

Krtkovanie a čistenie odpadov Dunajská Streda

Sme tu pre všetkých, ktorých trápia problémy s odtokom, potrubím, kanalizáciou, čističkami a prečerpávajúcimi stanicami. Nechajte sa aj vy presvedčiť našim skúseným tímom s dlhoročnými skúsenosťami s čistením potrubí, odpadov a kanalizácií – sme nonstop pripravení na to, aby sme vám pomohli!

 • Krtkovanie Dunajská Streda
 • Čistenie kanalizácie
 • Monitoring potrubia
 • Trasovanie potrubia
 • Inštalatérske práce
 • Výkopové práce
 • Servis domových čističiek
 • Servis prečerpávajúcich staníc
cistenie kanalizacie dunajska streda

Krtkovanie Dunajská Streda

Vysokotlakové čistenie kanalizácie

Vysokotlakové čistenie je považované za ten najlepší spôsob čistenia kanalizácie na trhu. Jeho výhodou je veľká čistiaca sila bez potreby vstupu do domácností. Vysokotlakové čistenie vykonávame špičkovým strojom od firmy Rioned so silou 150 bar, 55 l/min. Stroj je zabudovaný vo vozidle a má dosah čistiacich hadíc až 70 m. Vďaka tomu si hravo poradí aj v ťažko dostupných miestach. Toto krtkovanie slúži od priemeru DN75 až DN300.

Vysokotlakové čistenie nie je možné využívať v prípadoch, ak hrozí vytopenie priestorov, to je zároveň jedinou nevýhodou tohto spôsobu čistenia. Pre tieto prípady vám ale ponúkame iný spôsob krtkovania, ktorým je elektromechanické čistenie kanalizácie Dunajská Streda.

Elektromechanické čistenie kanalizácie

Elektromechanické čistenie kanalizácie sa využíva všade tam, kde nie je možné použiť vysokotlakové čistenie kanalizácie. Princíp elektromechanického čistenia kanalizácie spočíva vo využití elektromotora s nadpájacími špirálami a vymeniteľnými nadstavcami. Na dokonalé vyčistenie kanalizácie používame výlučne stroje od firmy Rothenberger a Rigid. K elektromechanickému čisteniu dochádza vďaka rotácii špirály + využití konkrétneho nadstavca v kanalizačnom potrubí. Hravo si tak poradíme aj s 90° kolenami!

Monitoring a trasovanie potrubia

Okrem čistenia potrubia ponúkame aj monitoring a trasovanie. Slúži na odhalenie poškodenej kanalizácie a jej presnú lokalizáciu. Vďaka monitoringu a trasovaniu potrubia vieme vždy presne určiť rozsah a spôsob poškodenia kanalizácie.

Frézovanie potrubia a krtkovanie Dunajská Streda

Pri frézovaní potrubia a krtkovaní je možné využiť obe metódy čistenia, vysokotlakové aj elektromechanické krtkovanie, keďže disponujú frézovacími nadstavcami. Pri frézovaní potrubia určite odporúčame používať monitoring, čím je možné dosiahnuť jeho precízne vyčistenie.

Inštalatérske práce

 • Rozvody kanalizácie
 • Montáž sanity
 • Kanalizačné prípojky
 • Výkopové práce

Neviete si už rady a dostupné čistiace prostriedky vám nepomohli? Neváhajte zavolať nonstop krtkovanie Dunajská Streda!

Alebo sa chcete objednať na termín, ktorý vám vyhovuje?

Sme vám k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni, samozrejme aj cez sviatky.

Volajte:
+421 940 367 897
+421 904 974 967

Kontaktujte nás

  AB Krtkovanie Non-Stop
  Dunajská Streda
  0940 367 897
  0904 974 967

  nonstopkrtkovanie@gmail.com