Krtkovanie, čistenie kanalizácií a odpadov Senec, monitoring potrubia, čistenie potrubia a inštalatérske práce vám za tie najlepšie ceny ponúkame aj v týchto lokalitách: Svätý Martin, krtkovanie Bernolákovo, Blatné, krtkovanie Boldog, krtkovanie Čataj, krtkovanie Dunajská Lužná, Jánošíková, Nová Lipnica, Nové Košariská, Hamuliakovo, Hrubá Borša, krtkovanie Hrubý Šúr, Hurbanova Ves, Chorvátsky Grob, Igram, krtkovanie Ivanka pri Dunaji, Kalinkovo, krtkovanie Kaplna, Kostolná pri Dunaji, krtkovanie Kráľová pri Senci, krtkovanie Malinovo, krtkovanie Miloslavov, Alžbetin Dvor, krtkovanie Most pri Bratislave, krtkovanie Nová Dedinka, Nový Svet, krtkovanie Reca, Rovinka, krtkovanie Tomášov, krtkovanie Tureň, Veľký Biel, Malý Biel, Vlky, Zálesie.

Čistenie kanalizácie Senec za najnižšie ceny

Sme miestna firma s dlhoročnými skúsenosťami, profesionálnou technikou na krtkovanie a čistenie odpadov v Senci. Ponúkame vám nonstop krtkovanie v Senci a okolí za bezkonkurenčné ceny, navyše vždy rýchlo a spoľahlivo. Dopravu máte u nás zdarma, takže neplatíte nič navyše! Krtkovanie, čistenie odpadov a opravy v kanalizácií sme vykonávali už aj pre školy, firmy a rôzne priemyselné prevádzky. 

Krtkovanie a čistenie odpadov Senec

Sme tu pre všetkých, ktorých trápia problémy s odtokom, potrubím, kanalizáciou, čističkami a prečerpávajúcimi stanicami. Nechajte sa aj vy presvedčiť našim skúseným tímom s dlhoročnými skúsenosťami s čistením potrubí, odpadov a kanalizácií – sme nonstop pripravení na to, aby sme vám pomohli!

 • Krtkovanie Senec
 • Čistenie kanalizácie
 • Monitoring potrubia
 • Trasovanie potrubia
 • Inštalatérske práce
 • Výkopové práce
 • Servis domových čističiek
 • Servis prečerpávajúcich staníc
krtkovanie Senec

Krtkovanie a monitoring Senec

Vysokotlakové čistenie kanalizácie v Senci

Vysokotlakové čistenie je považované za ten najlepší spôsob čistenia kanalizácie na trhu. Jeho výhodou je veľká čistiaca sila bez potreby vstupu do domácností. Vysokotlakové čistenie vykonávame špičkovým strojom od firmy Rioned so silou 150 bar, 55 l/min. Stroj je zabudovaný vo vozidle a má dosah čistiacich hadíc až 70 m. Vďaka tomu si hravo poradí aj v ťažko dostupných miestach. Toto krtkovanie slúži od priemeru DN75 až DN300.

Vysokotlakové čistenie nie je možné využívať v prípadoch, ak hrozí vytopenie priestorov, to je zároveň jedinou nevýhodou tohto spôsobu čistenia. Pre tieto prípady vám ale ponúkame iný spôsob krtkovania, ktorým je elektromechanické čistenie kanalizácie Senec.

Elektromechanické čistenie kanalizácie

Elektromechanické čistenie kanalizácie sa využíva všade tam, kde nie je možné použiť vysokotlakové čistenie kanalizácie. Princíp elektromechanického čistenia kanalizácie spočíva vo využití elektromotora s nadpájacími špirálami a vymeniteľnými nadstavcami. Na dokonalé vyčistenie kanalizácie používame výlučne stroje od firmy Rothenberger a Rigid. K elektromechanickému čisteniu dochádza vďaka rotácii špirály + využití konkrétneho nadstavca v kanalizačnom potrubí. Hravo si tak poradíme aj s 90° kolenami!

Monitoring a trasovanie potrubia

Okrem čistenia potrubia ponúkame aj monitoring a trasovanie. Slúži na odhalenie poškodenej kanalizácie a jej presnú lokalizáciu. Vďaka monitoringu a trasovaniu potrubia vieme vždy presne určiť rozsah a spôsob poškodenia kanalizácie.

Frézovanie potrubia a krtkovanie Senec

Pri frézovaní potrubia a krtkovaní je možné využiť obe metódy čistenia, vysokotlakové aj elektromechanické krtkovanie, keďže disponujú frézovacími nadstavcami. Pri frézovaní potrubia určite odporúčame používať monitoring, čím je možné dosiahnuť jeho precízne vyčistenie.

Inštalatérske práce

 • Rozvody kanalizácie
 • Montáž sanity
 • Kanalizačné prípojky
 • Výkopové práce

Neviete si už rady a dostupné čistiace prostriedky vám nepomohli? Neváhajte zavolať nonstop krtkovanie Senec!

Alebo sa chcete objednať na termín, ktorý vám vyhovuje?

Sme vám k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni, samozrejme aj cez sviatky.

Volajte:
+421 940 367 897
+421 904 974 967